Комора за Репелер

150 ден

Практична иноксна комора за чување и горење на спирален репелер за комарци и други инсекти.

На залиха

Опис

 

Ви ја претставуваме оваа многу практична комора за спирален репелер, иновативен производ кој ќе ви помогне да се заштитите од комарци и други инсекти. Оваа комора е изработена од нерѓосувачки челик, што ја прави издржлива и долготрајна. Таа е дизајнирана да го држи спиралниот репелер во сигурност и да овозможи ефикасно распространување на мирисот во просторот.

Комората за спирален репелер е компактна и практична. Со нејзината креативна запчеста мрежа и мрежа за собирање на пепел, таа дозволува на спиралниот репелер да гори стабилно и сигурно. Притоа, оваа комора ја има и поклопецот што го задржува мирисот во просторот и му нуди постојана заштита од комарци и други инсекти.

Комората за спирален репелер е идеална за употреба во вашата домашна средина. Ставете го спиралниот репелер во комората и го ставете на посакуваната локација, како на пример на тераса, во дневна соба или спална. Со тоа што го задржува и распространува мирисот на спиралниот репелер, оваа комора ќе создаде околина што ќе ги отфрли инсектите и ќе ви обезбеди спокојство и удобност.

Не губете време во борба против комарци и други инсекти. Порачајте ја нашата комора за спирален репелер и создадете сигурна и заштитена средина во вашиот дом. Бидете заштитени и уживајте во природата без многу инсекти околу вас.

Димензии:

Производот доаѓа во целофанско ОПП пакување.

Цената е за 1 примерок.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This