40

Апаратче за Комарци

180 ден

Иновативно апаратче со виолетова ЛЕД светлина кое инстантно ги неутрализира комарците.

На залиха

Опис

Колку време и нерви имате изгубено обидувајќи се да се справите со комарците? Сигурно имате потрошено цело мало богатство на разни препарати, инсктициди и хемикалии.

Но не повеќе! Ви го претставуваме апаратчето против комарци кое го поставувате во вашиот штек, го вклучувате и си ја врши работата, без штетни хемикалии.

Апаратчето има вградена виолетова ЛЕД светилка која е како магнет за комарците, под светилката има електризирана метална решетка кој ги пржи комарците.

Кога комарците ќе се приближат до светилката, маѓепсани од светлината доаѓаат до електризираниот дел кој едноставно ги неутрализира.

Апаратчето троши многу малку електрична енергија и може да го користите 24/7/365, но и покрај тоа има копче за вклучување и исклучување и може да го исклучувате кога нема потреба од него, на пример дење.

Горниот дел лесно се отстранува за лесно чистење.

Карактеристики и погодности:

 • Исклучително лесно за употреба
 • Виолетова ламба која ги привлекува комарците и служи како ноќно светло
 • Може да работи 24/7 – 365 дена во годината
 • Има и копче за вклучување и исклучување
 • Безбедно е за децата и домашните миленици
 • Троши минимално електрична енергија
 • Ги мами и терминира комарците
 • Резултати веднаш
 • Инстанта заштита – резултати веднаш
 • Не содржи исектициди, хемикалии и отрови
 • 100% еколошки производ

 

Димензии:

Производот доаѓа во прикладно трговско пакување што го прави идеално и за подарок:

Апаратчето е достапно во 4 бои. Доколку имате преференца за боја, пишете во забелешка каква да ви пратиме (во зависност од достапноста), во спротивно ќе ви биде пратена по случаен избор.

Цената е за еден примерок.

Важна Забелешка: Да се чува вон дофат на деца.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This