50 %
Заштеда 245 ден

Магичен Комарник со Магнети

490 ден 245 ден

Магична мрежа за врата (комарник) со магнети – инсектите остануваат надвор, а свежиот воздух внатре.

Опис

Практична мрежа која се затвара со јаки магнети со приспособлива ширина со која непријатните инсекти ќе останат надвор а свежиот воздух внатре.

Преминот низ магичната мрежа претставува вистинско задоволство, само поминете (без употреба на рацете) мрежата сама ќе се отвори и магично затвори (благодарение на магнетите кои се стратешки поставени) кога ќе излезете. Погодна е и за милениците кои може да влегуваат и излегуваат колку сакаат.

Мрежата е исклучително лесна за инсталација, со приспособливи димензии (фабрички е 185 x 100см), ќе ја поставите за неколку минути, погодна е и за кампинг, а кога ќе заврши летната сезона може лесно да ја извадите и складирате до следното лето. Може да ја фиксирате со пулови или самолепливи велкро налепници (кои се вклучени во сетот).

Производот е достапен само во ЦРНА боја.

Производот доаѓа во прекрасно трговско пакување кое е идеално и за подарок.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×