20

Лажица за Обувки – Luxury Rosewood

960 ден

Ултра практична долга, високо квалитетна лажица за обувки изработена од палисандер.

На залиха

Опис

Високо квалитетна, долга, ултра луксузна лажица за обувки, изработена од палисандер (rosewood) кое е едно од најскапоцените дрва на светот.

Благодарение на прекрасниот дизајн и должина оваа е лажица за обувки со која лесно ќе можете да ги облечете чевлите, без да се наведнувате и превиткувате.

Со лажицата доаѓа и гратис проѕирна самолеплива закачалка со која може да ја закачите на било која површина секогаш да ви е при рака.

Изработката од племенитото дрво палисандер и прекрасниот дизајн со ергономска рачка, ја прави ултра практична. Ќе ја користите со задоволство и леснотија во годините што доаѓаат.

Секој примерок е рачно декориран со прекрасна ориентална декорација, и кога ќе ја видите остава впечаток на вистински луксузен, уникатен и квалитетн реквизит.

Димензии:

Цената е за едно парче.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This