20

Алат со Куфер (сет27)

Original price was: 1900 ден.Current price is: 1520 ден.

Ултра практичен мега сет од 27 алатки во пластичен куфер.

На залиха

Опис

Ултра практичен сет од 27 алатки со пластична куфер кој со сигурност ќе ви се најде во домот или автомобилот.

Идеално за ситни поправки и брзи фиксови.

Благодарение на пластичниот куфер за чување и носење, алатките секогаѓ ќе ви бидат организирани и на дофат.

 

 • СЕТОТ СЕ СОСТОИ ОД:
 • Трион
 • Фазомер
 • 5 x Инбус Клучеви
 • Турпија
 • Клешти
 • Клешти за жици
 • Светилка
 • Ножици
 • Скалпер
 • Чекан
 • Француски клуч
 • Метро 2м
 • 6 x Прецизни штрафцигери
 • Самолеплива Изолир Лента 5м
 • Прав Штрафцигер 3*100
 • Крстач Штрафцигер 3*100
 • Прав Штрафцигер 6*100
 • Крстач Штрафцигер 6*100
 • Платичен Куфер

Производот доаѓа во прекрасно трговско пакување во боја, идеално за подарок.

Димензии: 25.5*32.2*5.5см
Материјал: Челик + Пластика

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This