40

ЛЕД Компактна Светилка

Original price was: 250 ден.Current price is: 150 ден.

Револуционирана компактна а можна, водоотпорна ергономска ЛЕД светилка со приврзок.

На залиха

Опис

Иновативна, компактна, а исклучително моќна светилка со моќност 3w кои постигаат неверојатна светлина од 300 лумени.

Светилката има и додаток со приврзок, може секогаш да ја носите со себе.

А може да ја користите и како светилка-фенер за осветлување и одење во мракот.

Светилката е водоотпорна и без проблем може да ја користите и на дожд и под вода.

Оваа револуционерна светилка ви овозможува да имате светлина кога и да е и каде  ви е потребно. Лесно и трајно, работи на една обична АА батерија,  идеално решение за сите темни ситуации. Посебно во случај кога имате прекини во струјата или кога се обидувате да ја отворите вратата во темница.

Светилката има прикладно копче од задната страна за лесно вклучување и исклучување.

Исклучително лесно лежи во рака и ептен е едноставна за маневрирање.

Иновативната технологија овозможува оваа ЛЕД светилка да емитира светлина со јачина до 300 лумени, со што се овозможува доволно светлина за било која активност. Има неверојатно многу варијации во употребата на оваа револуционерна светилка.

Може да ја користите за кампување, риболов, за автомобилот, како помошна светилка, како фенер, во шупата, на таванот….

Светликата доаѓа во прекрасна црна кутија – идеално за подарок.

Димензии:

 

Светилката работи на 1 обична АА батерија која не е вклучена во сетот. 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This