50

Магичен Чистач

Original price was: 570 ден.Current price is: 285 ден.

Иновативна алатка за чистење со додатоци четка и 3 сунѓери.

На залиха

Опис

Ви го претставуваме Магичниот Чистач, нова револуционерен алатка во областа на чистењето.

Алатката се состои од ергономска рачка со комора за средство за чистење, на која може да се поставуваат додатоците: Четка и 3 сунѓери.

Конечно ефективно решение за отстранување тврдокорни, подолготрајни отпечатоци и траги на било која површина, за еден миг.

Идеален е за кујната садовите ќе ги измиете брзо и лесно, за само неколку секунди..

Дури и најтврдокорните маснотии и наталожените изгореници од садовите за готвење ќе ги отстраните со леснотија, немаат шанси со алатката.

Отстранете го бигорот од деловите во бањата. Славините ќе ви сјаат како нови. Плочките ќе ви сјаат како нови. Ќе посакате да го употребувате насекаде.

Не постои лимит во користењето на четката, може буквално да ја користите за секакви намени.

Исклучително лесна за користење, најпро додавате средство за чистење во комората.

Го поставувате додатокот во зависност од потребите и алатката е спремна за акција.

Сетот се состои од:
-Ергономска рачка со комора за средство
-Додаток со четка
-3 додатоци со сунѓери

 

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This