Магнет за Фрижидер (Подарок)

ден

Овој производ е може да го добиете бесплатно со секоја нарачка чиј вкупен износ е над 1200 ден.

Подароците не подлежат под гаранција ниту пак може да се заменат со друг производ.

Шифра: 8360-М-П Категорија:

Опис

Високо квалитетен магнет за фрижидер (или други метални површини) кој може да го користите за вашите белешки, рецепти, планови итн..

Димензии: 8,31 cm * 6,01 cm

Исклучително лесно за употреба. Практично и елегантно.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This