30 %
Заштеда 170 ден

Мултинаменска Подлога за Возење и Играње

Original price was: 565 ден.Current price is: 395 ден.

Квалитетна мултинаменска подлога за играње и возење, со димензии 145 x 98 cm

На залиха

Опис

Квалитетна мултинаменска подлога за играње и возење, со димензии 145 x 98 cm

Благодарение на дезенот со улици, идеална е за возење и паркирање колички по истата.

Ова е производ и за деца и за возрасни, одлична забава за целото семејство и е како здив со свеж воздух во споредба со „модерните“ таблети и смартфони.

Може да се користи и внатре и надвор. А има и одлични изолациони својства

Совршено за најмалите, кои можат да играат дури и со други играчки врз подлогата.

Играњето со играчки врз подлогата е одлично за развојот на имагинацијата, а во друштво е одлична за социјализација на децата како и развој на интелектуалните способности..

Димензии на подлогата 145 x 98 cm

Забелешка: За деца над 3 годишна возраст, секогаш под супервизија на родител-старател.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This