35 %
Заштеда 30 ден

Пенкало со Повеќе Бои

55 ден

Ултра практично разнобојно пенкало со кое може да пишувате во 6 различни бои.

На залиха

Опис

Има ли поубаво од пишување во разни бои?

Се разбира дека нема, а со оваа мулти практично пенкало со кое може да пишувате во дури 6 различни бои.

Пенкалото може да пишува во зелена, портокалова, црвена, црна, виолетова и плава боја.

Многу студии докажале дека кога при учење се прават белешки во разни бои, значително се олеснува помнењето и учењето.

Покрај трчањето, боењето, шарањето и цртањето е една од омилените активности на најмалите.

Едноставно кажано најмалите ќе ги обожуваат овие пенкала и максимално ќе ја изразат и развијат својата креативност и експресивност.

Димензии:

Цената е за едно пенкало кои пишува во 6 разни бои.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This