25 %
Попуст 385 ден

Штендер со Полици и Тркала – Розев

1155 ден

Високо квалитетен розев штендер за алишта со тркала и две полици за предмети и аксесоари.

Уште само 1 на залиха

Опис

Kвалитетен комбиниран штендер-сталажа со две полици и тркала, со кој облеката и реквизитите секогаш ќе ви бидат на дофат, а може и да го возите низ домот.

Штендерот исклучително стабилен, благодарение на дизајнот со триаголник и квадрат и дебелите цевки со дијаметар од 16 милиметри. Тркалцата ротираат 360 степени, а  имаат и кочници и може да го закочите.

Покрај како штендер може да се користи и како закачалка, сталажа, дури и како сушара за сушење алишта, изработен е од високо квалитетни материјали и лесно се склопува и расклопува.

 

Димензии:

 

Овој модел е достапен во неколку прекрасни дезени и бои, а имаме и други модели со различни димензии, сите штендери на залиха со цени може да ги видите на следниот линк:
ШТЕНДЕРИ

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This