20 %
Заштеда 40 ден
20 %
Заштеда 60 ден
20 %
Заштеда 80 ден
20 %
ПОПУСТ 80 ден

Расклоплив Сад

160 ден320 ден

Ултра практични иновативни расклопливи садови, достапни во повеќе големини.

Исчисти

Опис

Ова е еден од оние производи, кој штом еднаш го пробате, после ќе се прашувате како сте можеле порано без истиот.

Ви ги претставуваме расклопливите садови!

Иновативен и ултра практичен производ со кој конечно ќе може да ги измиете или исперетестварите, или соберете реквизитите, секогаш ќе ви е на дофат.

А зазема многу малку простор за складирање.

Со овој иновативен сад ќе ја зголемите ефикасноста во вашата кујна, купатило те вашиот дом.

Може да ги користите на работната маса, во лавабото, и внатре и надвор.

А за складирање само го собирате и без проблем ќе го собере во било која фиока, за белата техника а може и да го закачите.

Прекрасно изгледа а благодарение на приспособливиот дизајн може и изработката и иновативни високо квалитетни АБС материјали ќе го користите повторно и повторно.

 

Понекогаш се појавува производ кој едноставно мора да го имате, а ова е еден од тие производи. Се сложувате нели?

Расклопливите садови се достапна во вид на три модели по акциска цена:
модел А  = 160 ден (редовна цена 200 ден)
модел Б  = 240 ден (редовна цена 300 ден)
модел В  = 320 ден (редовна цена 400 ден)

Цената е само за 1 парче, достапна боја само како на главната слика (бело/сиво)

Додатни информации

Модел

А (мал), Б (среден), В (голем)

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This