Ротирачки Организер за Биро

350 ден

Ултра практичен иновативен вртлив организер за складирање на вашите пенкала и моливи. Достапен во 4 бои.

На залиха

Опис

Ротирачки Организер за Биро – Совршено Помагало за Вашиот Работен Простор!

Во променливите работни околности, организацијата на работниот простор е од суштинско значење. Овој иновативен ротирачки организер е идеален додаток за вашето биро, нудејќи практичност и стил.

Погледнете ги карактеристиките кои го прават организерот совршен за секој работен простор. Вашиот хаос инстантно ќе се претвори во една прекрасна организирана рутина.

Иновативен и Ротирачки Дизајн: Организерот е опремен со иновативен ротирачки дизајн, што ви овозможува брз и лесен пристап до секој складиран инструмент. Ротацијата ви овозможува лесно да ги најдете и подредите вашите пенкала и моливи, чувајќи го работниот простор подреден.

Многуфункционален и Просторен: Организерот располага со 5 внатрешни комори, што го прави идеален за сортирање и организација на вашите инструменти за пишување, канцелариски алатки или мали предмети. Секоја комора е доволно просторна за чување на различни реквизити, обезбедувајќи ви контрола и прегледност.

Современ и Практичен Дизајн: Организерот е изработен од висококвалитетна ПП пластика, со современ и елегантен изглед. Боите и формата на организерот го прават комплементарен додаток за секој работен простор, додавајќи му стил и професионален изглед.

Лесно за Одржување: Пластичниот материјал го прави организерот издржлив и лесен за чистење. Со едноставно бришење, вашето биро и организер ќе биде во секое време чисто и подредено.

Организерот за биро со ротација е несомнено практичен и стилски додаток за вашата работна средина. Креирајте го вашиот подреден работен простор со овој функционален организер и не чекајте нарачајте веднаш.

Димензии:

Организерот е достапен во повеќе бои, доколку имате преференца за боја пишете во полето за забелешка на страницата за нарачка-чекирање каква да ви пратиме, во спротивно ќе ви биде испратена боја по случеаен избор.

Производот доаѓа во прикладно трговско пакување во боја идеално за подарок.

Цената е за 1 организер.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This