45

Фломастери

55 ден

Сет од 12 фломастери во разни бои, спакувани во проѕирна чанта.

На залиха

Опис

Покрај трчањето, боењето, шарањето и цртањето е една од омилените активности на најмалите.

Еве решение кое ќе донесе часови забава во вашиот дом.

Овие прекрасни сет кој се состои од 12 фломастери во разни бои се одлична забава за децата и ќе можат да ја изразат својата креативност преку цртање и боење.

Во пакувањето има 12 фломастери кои никогаш не протекуваат и не се размачкуваат, а што е исто така важно се многу подолготрајни од многу други фломастери на пазарот.

Производот доаѓа и во прекрасна проѕирна пластична чанта, идеално за подарок и чување на фломастерите.

 

Забелешка: Се препорачуваат за деца со возраст над 3 години. Секогаш под супервизија на родител-старател.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This