Самолеплива Фолија – M2E

200 ден

Декоративна, заштитна, водоотпорна, самолеплива фолија за заштита и декорирање на сите површини во вашиот дом. Со автентичен дезен на врвен мермер.

Нема на залиха

Опис

Декоративна заштитна водоотпорна, самолеплива фолија за заштита и декорирање на вашата покуќнина, ѕидови и работни површини.

Со оваа револуционерна самолеплива фолија со леснотија ќе ги заштитите, разубавите и подновите сите површини во вашиот дом, работните површини, мебелот, кујната, вратите или едноставно кажано на сите површини кои може да се залепи.

Фолијата е водоотпорна, отпорна на масло и кога ќе се залепи воопшто не се познава дека е нешто залепено туку се добива претстава дека станува збор за вистински луксузен мермер.

Со леснотија ќе ги заштите и подновите покуќнината, мебелот, фиоките, полиците, старите плочки, вратите, работните површини итн…

Со прекрасен дезен, фолијата плени со својата убавина и елеганција.

Со голема леснотија може да ја поставите на било која површина, најпрво треба да го избришете местото, пригответе ја фолијата за лепење. И полека да ја залепите притискајки со крпа или некој мек предмет за да избегнете воздушни меурчиња. А во случај да ви промакне некое воздушно меурче може да го дупнете со игла и да го израмните.

Едноставно кажано ова е производ кој ќе го искористите со задоволство и е ограничен само со вашата имагинација, на местата и околностите каде што може да се искористи.

Фолијата е водоотпорна и отпорна на масло, многу тешко се валка, а исклучително лесна е за чистење, се поминува само со крпа.

Димензии:
Ширина 60 см
Должина по желба.
Цената е за 1 метар должина со 60 см ширина.

Производот ќе го добиете во форма ролна со 60см ширина и должина според вашите спецификации.

Погоре во количина изберете колку метри сакате да нарачате.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This