20

Отварач за Капачиња

120 ден

Исклучително практичен универзален отварач за капачиња на сите видови тегли и шишиња.

На залиха

Опис

Конечно еден отварач за сите ваши потреби. Ќе го користите повторно и повторно и ќе се прашувате како порано сте можеле без него.

Ви го претставуваме овој иновативен отварач за капачиња, идеален за вашата кујна. Отварачот за капачиња е практичен алат, кој ќе ви помогне да лесно отворите различни видови капачиња. Со неговата триаголна форма која ја приспособувате на капачето што сакате да го отворите, овој отварач се вметнува на капачето и ви овозможува едноставно и лесно отварање. Сега можете да го отворите капачето без мака и со многу помалку напор.

Овој отварач за капачиња е изработен од висококвалитетни материјали, што гарантира неговата издржливост и долготрајност. Со неговите многуфункционални карактеристики, можете да го отворите капачето на сите тегли и шишиња со леснотија. Едноставно поставете го отварачот во зависност од големината на капачето и лесно вртете за да го отворите. Отварачот е дизајниран да биде удобен и практичен, со што ви овозможува брзо и ефикасно отварање на капачињата без многу напор.

Не губете време и сила со рачно отварање на капачињата. Откријте го комфорот и практичноста на овој отварач за капачиња и искусете лесно и брзо отварање на различни видови капачиња во вашиот дом. Отворете ги секојдневните предизвици со само едно движење – користете отварач и искусете практичноста и ефикасноста на овој иновативен алат.

Димензии:

Цената е за 1 примерок.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This