25

Додаток за Чешма со Шатаф

Original price was: 500 ден.Current price is: 375 ден.

Додаток за чешма со спирално растегливо црево и прскалка на копче (шатаф)

На залиха

Опис

Ултра практичен додаток за чешма со растегливо спирално црево и прскалка со копче (шатаф)

Овој додаток значително ќе ви ја олесни работата околку миењето на садовите, а ќе го користите со големо задоволство. Покрај за садови може да го користите и за туширање на милениците, миење на косата, чистење и плакнење на умивалникот или тоалетната галантерија итн…

Додатокот е исклучително лесен за користење и многу убаво лежи во рака.

Благодарение на дизајнот со спирално растегливо црево производот зазема многу малку простор кога не го користите а се оптегнува до солидни 150см при користење во зависност од моменталното дејствие.

Исклучително лесно се поставува, а благодарение на универзалната приспособливост, се фаќа скоро на сите видови чешми. А квалитетната изработка од нерѓосувачки челик (инокс) гарантира долготрајност.

ДИМЕНЗИИ:

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This