10

Додаток за Чешма

180 ден

Додаток – пластично црево за чешма со механизам за тек.

На залиха

Опис

Практичен додаток за чешма со црево и механизам за два типа прскање, шприц и туш.

Овој додаток значително ќе ви ја олесни работата околку миењето на садовите, а ќе го користите со големо задоволство.

Исклучително лесно се поставува, а благодарение на универзалната приспособливост, се фаќа скоро на сите видови чешми. А изработката од квалитетната пластика гарантира долготрајност.

ДИМЕНЗИИ:

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This