Додаток за Влечење

150 ден

Сет од 4 ултра практични самолепливи влошки со вградени метални топчиња за влечење.

На залиха

Опис

“Топчиња за влечење” – иновативен производ кој ќе ви овозможи едноставно и лесно влечење на предметите.

Сетот вклучува 4 самолепливи додатоци – АБС влошки со челични топчиња кои можете да ги прикачете на долната страна на предметите кои сакате да ги влечете. Овие топчиња се наменети за секојдневна употреба и нудат високо ниво на функционалност.

Топчињата за влечење имаат специјална леплива површина на влошката, што овозможува лесно придржување на предметите. Со само едно лепење, топчињата ќе бидат јако прикачени и спремни за влечење. Нема потреба од дополнителни алатки или дупки, што значи дека нема да го оштетите предметот или површината на која ќе ги залепите.

Ова иновативно решение е идеално за преместување на тешки или големи  и лесни или мали предмети во вашиот дом, канцеларија, работен простор или било кое друго место. Бидејќи топчињата се вртат во сите насоки, вие ќе можете лесно и глатко да ги влечете предметите без мака или непријатности.

Со “Топчињата за влечење” вашите активности на преместување ќе бидат значително полесни и ефикасни. Не губете време и напор и трошење непотребна енергија – замислете ги како вашето тајно оружје за удобност и практичност. Овие топчиња се доверлив партнер кој ќе ви помогне да го превладате секојдневниот преместувачки предизвик.

Инвестирајте во “Топчињата за влечење” и доживејте ново ниво на удобност и ефикасност во преместувањето на вашиот дом или работен простор. Со овие иновативни топчиња, сите преместувачки задачи ќе станат поедноставни и пријатни.

Димензии:

Цената е за 1 сет со 4 самолепливи влошки со топчиња.

Производот доаѓа во зип ОПП пакување со пластичен патент.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This