20

Алат со Куфер (сет16)

795 ден

Ултра практичен сет од 16 алатки во пластичен куфер.

На залиха

Опис

Ултра практичен сет од 16алатки со пластична куфер кој со сигурност ќе ви се најде во домот или автомобилот.

Идеално за ситни поправки и брзи фиксови.

Благодарение на пластичниот куфер за чување и носење, алатките секогаѓ ќе ви бидат организирани и на дофат.

 

 • СЕТОТ СЕ СОСТОИ ОД:
 • Чекан
 • Француски Клуч
 • Штрафцигер Прав
 • Штрафцигер Крстач
 • Штрафцигер Мал
 • Штрафцигер Фазомер
 • Скалпер
 • Клешта
 • Метро
 • 5 x Инбус Клучеви (2-6mm)
 • Самолеплива Изолир Лента
 • Пластичен куфер

 

Производот доаѓа во прекрасно трговско пакување во боја, идеално за подарок.

Димензии: 270x220x60mm
Материјал: Челик + Пластика

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This