10

Алатка за Сечење Ролни

135 ден

Ултра практична алатка за сечење ролни хартија.

На залиха

Опис

Иновативна алатка за сечење ролни хартија

Стариот начин на сечење хартија за завиткување никогаш не работел, бидејки сечењето не е рамно, искинато или искривено. Со оваа револуционена алатка тоа ќе стане минато!


Иновативен дизајн кој го прави овој производ пред се безбеден поради положбата на ножот, поради аголот на ножот ќе можете секоја хартија да ја исечете право и без заглавување.

Флексибилен дизајн кој може да се користи на сите ролни.

Врвна изработка од висококвалитетна ABS пластика и сечило од нерѓосувачки челик.

Димензии:

Алатката е достапна во 3 бои, доколку имате преференца за боја пишете во забелешка, во спротивно ќе ви биде пратена боја по случаен избор.

Цената е за 1 алатка.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This