40

Алатка за Истиснување

Original price was: 150 ден.Current price is: 90 ден.

Квалитетна алатка со која со леснотија ќе ги исцедите и искористите вашите креми и пасти.

На залиха

Опис

Високо квалитетна алатка со која со леснотија ќе ги исцедите и употребите вашите скапи креми и пасти.

Статистиката вели дека во просек 5-15% проценти од кремовите и пастите за заби остануваат во тубата и завршуваат како сметот, тоа е исто како да фрлате пари.

Оваа иновативна алатка е вистинското решение за овој проблем и самата ќе ви се исплати само после неколку користења.

Изработена од високо квалитетна пластика и исклучително лесна за користење, само се поставува на задниот дел на тубата што сакате да ја истиснете и вртите со специјалната навртка.

Димензии:

Алатката е достапна во 3 различни бои, доколку имате преференца за боја пишете во забелешка во спротивно ќе ви биде пратена боја по случаен избор.

Цената е за 1 парче.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This