40 %
Заштеда 175 ден

Туш Рачка

265 ден

Иновативна рачка за туш со јонизирани и минерални топчиња и механизам за 3 начини на прскање.

На залиха

Опис

Иновативна рачка за туширање, со три режими на прскање. која во својата конструкција содржи јонизирани и минерални топчиња.

Јонизираните топчиња на долниот дел, ги апсорбираат сите нечиститии во водата (тешки метали, хлор, микроорганизми, итн…).  Додека минерализираните топчиња во горниот дел ја збогатуваат со минерали.

Модерната изработка со микро дупчиња, овозможува двојно појак притисок за разлика од обичните рачки, а воедно ќе заштедите и до 30% вода.

Доколку ве печат очите и кожата после туширање од неквалитетната вода, со оваа рачка тоа ќе стане минато и туширањето ќе ви претставува посебно уживање.

Рачката е исклучително лесна за монтирање и се фаќа на сите стандардни туш црева.

 

ДИМЕНЗИИ:

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This