25

Универзален Отварач

150 ден

Исклучително практичен универзален отварач.

На залиха

Опис

Конечно еден отварач за сите ваши потреби. Ќе го користите повторно и повторно и ќе се прашувате како порано сте можеле без него.

Со овој виско квалитетен универзален отварач со леснотија без мака може да ги отворите сите тврдоглави капањина на сите видови шишиња со капаче и лименки.

Изработен од нерѓосувачки челик во комбинација со АБС, со прекрасен ергономски дизајн и функционалност.

Оваа е производ кој едноставно не смеете да го пропуштите, ќе го користите повторно и повторно во годините што доаѓаат.

Димензии:

Производот е достапен во повеќе бои, доколку имате преференца за боја пишете во забелешка, во спротивно ќе ви пратиме боја по случаен избор.

Цената е за 1 парче.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This