15

Алатка за Острење

Original price was: 100 ден.Current price is: 85 ден.

Мулти практична компактна острилка за ножеви, ножици, или едноставно кажано за сите видови сечива. Во вграден дијамантски камен, стилизирана како мајмун достапна во повеќе бои.

На залиха

Опис

Конечно кујнска алатка за сите ваши острила. Ќе ја користите повторно и повторно и ќе се прашувате како порано сте можеле без истата.

Ви ја претставуваме Алатката за Острење – идеалното решение за оштрење на вашите ножеви и инструменти во кујната. Оваа алатка е дизајнирана со цел да ви овозможи лесно и брзо острење на ножевите, задржувајќи ја нивната острина и функционалност.

Алатката за Острење е изработена со квалитетниматеријали, што гарантира неговата издржливост и долготрајност. Во дизајнот е вклопена картичка за острење со вграден дијамантски камен, што овозможува брзо и ефикасно острење на сечивата. Со само неколку потези на ножот низ острилото, ќе го вратите неговата острина и перформанси.

Оваа алатка е исклучително практична и лесна за користење. Не е потребно да имате посебни вештини или искуства за острење. Едноставнозатегнете го ножот во рачката на алатката и извршете неколку потези низ острилото за да го изострите. Тоа е толку едноставно и брзо, што ќе ви овозможи да го острите ножот во текот на само неколку секунди.

Со Алатката за Острење, нема повеќе потреба да се замараме со острење на ножеви на традиционален начин или да трошиме пари на професионални услуги за острење. Сами можете да го контролирате процесот и да го постигнете совршеното оштрење на вашите ножеви и инструменти во удобноста на вашата кујна. Ова е задолжителна  алатка за секој куќен мајстор и кулинар, кој сака да ги задржи нивните ножеви остри и спремни за употреба.

Со оваа револуционерна алата за острење ножеви, ножици или се што има сечиво секогаш ќе ви бидат спремни за профи акција.

Покрај ножеви може да острите се што има сечиво во вашиот дом од ножици до секира.

Оваа алатка претставува вистинска вредност за парите, ќе ви заштеди пари бидејќи вашите сечива секогаш ќе ви бидат остри како денот кога сте ги набавиле и не мора да купувате нови.

Со оваа мулти практична алатка за острење ножеви, ножици и алатки. Нема повеќе проблем со старите и тапи ножеви.

Ова еден од тие производи кој секое домаќинство мора да го има. Оваа алатка ќе ви помогне да ги вратите првичниот сјај и острина на вашите ножеви како првиот ден кога сте ги купиле.

Лесно и едноставно се користи, со само неколку чекори до остар нож.

 

Димензии:

Производот е достапен во повеќе бои, доколку имате преференца за боја, пишете во забелешка, во спротивно ќе ви биде пратена боја по случаен избор.

Цената е за 1 парче.

Забелешка:
Ножевите и другите сечива на фотките не доаѓаат со машинката, истите се прикажани само за демонстративни потреби.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This