45

Алатка за Лепење Ќеси

165 ден

Алатка за лепење ќеси со прекрасен дизајн и живописни бои.

На залиха

Опис

Смачено ви е од фрлање храна која ја изгубила свежината од воздухот?

Ви ја претставуваме оваа фантастична алатка со прекрасен дизајн и живописни бои со која ќе ги запечатите сите ќеси: смоки, грицки, шпагети, макарони, ориз, грав, зачини, итн…

Алатката е исклучително лесна за употреба, се што треба е да притиснете и да го поминете отвореното пакување. Кое ќе биде запечатено исто како кога било ново.

Запечатената храната ќе биде свежа, со поголема трајност, ќе има подобар вкус и ќе ви заштеди пари.

Алатката има и магнетна влошка на долната страна и може да ја поставите на вашиот фрижидер или бела техника.

Алатката е достапна во пет различни бои, доколку имате преференца за боја напишете во забелешка или ќе се договориме при телефонската потврда на нарачкта. Во спротивно ќе ви биде пратена боја по случаен избор.

Димензии:

Алатката работи на две обични АА батерии од 1.5в

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This