35

Закачалка

Original price was: 200 ден.Current price is: 130 ден.

Самолеплива проѕирна закачалка врати и за сите ѕидни површини. Ултра практична и ултра елегантна, со шест куки.

На залиха

Опис

Иновативен организатор ѕидна закачалка со која конечно ќе ги подредите вашите реквизити, а воедно секогаш ќе ви се при рака.

Елегантен прекрасен и практичен дизајн, може да ја поставите на вратите, на ѕидот во купатилото или кујната, на мебелот, на прозорците…

На четирите закачалки може да ги закачите вашите реквизити или кујнски аксесоари во кујната, или реквизити за бањање во бајната.

Едноставно кажано се ќе ви биде на едно место без да имате неред во вашиот дом.

Со иновативниот елегантен дизајн со шест куки, на закачалката ќе закачите цел асортиман ствари.

Закачалката ќе ја користите без проблем во годините што доаѓаат, изработена е од квалитетна проѕирна силиконска пластика, што гарантира трајност и носивост.

Нема потреба за комплицирани монтажи. И најважната работа закачалката исклучително лесно се монтира, доаѓа со самолеплива лепенка и само ја залепувате на ѕидот и нема потреба од бушење и дупчење.

Но, се препорачува пред да го залепите убаво да ја избришете површината и да биде сува. Се што треба да направите е да најдете соодветно место тепоставите онаму каде што ви одговара најмногу. А доколку ви е предолга може со ножици да ја пресечете на средината и да добиете две самолепливи закачалки со по 3 куки.

Едноставно кажано понекогаш се појавува производ, кој откога ќе започнете да го користете ќе се прашувате како порано сте можеле без него.

Ова е еден од тие производи, се сложувате нели?

Димензии:

Цената е за еден примерок.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This