3Д Рамка

85 ден150 ден

Иновативни 3D рамки / кутии за подарок – достапни во 3 големини и 3 различни бои.

Опис

Ова е најновиот тренди производ на секаде низ светот. Како и обично НАМА први ексклузивно го претставуваат на Македонскиот пазар.

Ви ги претставуваме иновативните 3D рамки – кои може да служат и како кутии за подарок.

Главната карактеристика им е што наместо стакло имаат иновативна ПП растеглива фолија која го фиксирате предметот што ќе го поставите во рамката, за импресивен визуелен впечаток.

Од кога ќе го извадите предметот со тек на време фолијата полека се враќа на првобитната позиција.

Сите рамки доаѓаат и со мало постолје на кое може да стои рамката. Може да се користат буквално за се и во секакви прилики, ограничени се само со вашата имагинација.

Рамките се достапни во 3 Големини и 3 различни бои:

7см = 85 ден
9см = 125 ден
11см = 150 ден

Додатни информации

Величина

7см, 9см, 11см

Боја

Зелена, Розева, Жолта

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This