5
5
5
5
5

Мултинаменска Подлога – Премиум

Original price was: 1990 ден.Current price is: 1890 ден.

Високо квалитетна премиум мултинаменска водоотпорна подлога за игра, за плажа или излет во природа.

Опис

Високо квалитетна ПРЕМИУМ мултинаменска водоотпорна подлога за игра,  како замена за тепих, за излет во природа, за плажа…

Може да се користи и внатре и надвор и е исклучително пријатна на допир и има извонредна мекост и изолациони својства.

Идеална е за лазење, лежење, првите чекори, или едноставно кажано за часови играње. .

Водоотпорна, тешко се валка, исклучително лесна за чистење. А има и одлични изолациони својства.

Изработена е од најквалитетни нетоксични еколошки материјали.

Подлогата има ист живописен дезен од двете страни.

Доаѓа со прикладна чанта за носење и е многу лесна за постелање, диплење и складирање.

Совршено за најмалите, кои можат да играат, лазат и одат. Изработено од нетоксични, еколошки материјали, има одлична мекост, супер пријатна на допир, не се лизга…

Освен деца оваа еколошка подлога може да се користи и за други намени: јога, пилатес, вежбање, плажа, излет, дури и како под за шатор. Или едноставно кажано ова е мултинаменски реквизит за целото семејство кој ќе го користите насекаде, повторно и повторно…

Димензии:
Ширина 148 см
Должина 193 см
Дебелина 0.9 см

Димензии на пакување
40х75см

Подлогата е достапна во 4 различни модели со по 2 различни дезени од двете страни:

Погоре во кошничката може да избереете кој модел го сакате.

Цената е за 1 подлога.

 

Додатни информации

Дезен

A, B, C, D

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This