35

Туш Рачка

Original price was: 400 ден.Current price is: 260 ден.

Ергономска рачка за туш со механизам за 3 начини на прскање.

На залиха

Опис

Ултра практична ергономска рачка за туширање, со три режими на прскање.

Благодарение практичниот дизајн многу лесно со палецот може да го промените начинот на прскање и да уживате во различна водена масажа.

Рачката е исклучително лесна за ракување и туширањето ќе ви претставува вистинско задоволство како да возите мерцедес.

Рачката е исклучително лесна за монтирање и се фаќа на сите стандардни туш црева.

 

ДИМЕНЗИИ:

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This