20

Комбинирана Алатка (18во1)

240 ден

Иновативна комбинирана алатка во форма на снегулка во која е имплементирани 18 алатки во една.

На залиха

Опис

Исклучително практична комбинирана алатка дизајнирана во форма на снегулка со 18 функции која ќе го користите со задоволство во годините што доаѓаат.

Практична мултифункционална алатка која ќе ја користите секојдневно, во секакви прилики и ситуации.

Ова е една од тие алатки кои откако ќе ги купите ќе се запрашате како сте живееле без нејзе поради многубројните намени и компактниот дизајн.

Алатката е со компактна големина и доаѓа со алка која се вади и можете да ја користите и како приврзок.

Мултифункционална можете да ја користите како: Клучеви во разни големини, Шрафцигер, Попречен шрафцигер, Инбус, Отварач….

Одлична е за: Планинарство, Велосипедизам, Кампување, Патувања, Зимски спортови и сите надворешни спортови.

Алатка е изработена од висококвалитетен не’рѓосувачки челик кој гарантира трајност и квалитет.

Димензии:

 

Производот е достапен во 3 бои, доколку имате преференца за боја пишете во забелешка, во спротивно ќе ви биде пратена боја по случаен избор.

Цената е за 1 снегулка.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This