Алатка за Чистење Одвод

140 ден300 ден

Иновативна ултра практична челична алатка со клешта за чистење одвод достапна со 5 различни должини.

Опис

Повторно ви се затна одводот?
Се мислите дали да плаќате мајстор, да го викате комшијата, или да купувате средство за одзатнување?

Ви ја претставуваме оваа иновативна челична алатка со вградена механизам со клешта за лесно решавање на проблемот.

Доколку сте во потрага по ефикасно и лесно решение за чистење на одводите во вашето домаќинство, оваа алатка за одвод е идеалниот избор за вас. Ќе ви помогне да го отстраните отпадот и зачепот во цевките со леснотија и ефикасност.

Оваа алатка за одвод е дизајнирана да се справи со најтврдокорни зачепи и отпади во вашиот одводен систем. Изработена е со силна и флексибилна челична сајла, опремена со четири заби и кука за фаќање.

Оваа комбинација на функционалности овозможува на алатката да се протне низ завоите и пречките во цевката и да го извлече отпадот и зачепот со голема прецизност и ефикасност.

Искористете ја моќта на нашата алатка за одвод и ослободете ги вашиот дом од непријатните миризби и проблеми со одводите. Нарачајте ја вашиот модел од алатката за одвод денес и веднаш започнете со чисти и непречистени цевки во вашиот дом. Оваа алатка ќе ви олесни и убрза процесот на чистење на одводите, пружајќи ви мир на умот и чистота во домот.

Косата е број 1 проблем за затнување на одводот. Ако во вашиот одвод тешко протекува водата, многу лесно и брзо може да ви се запуши од косата и сапуницата кои се насобрале во цевката.

За да го исчистете вашиот одвод со хемикалии потребни ви се 30-60 минути и многу често не се ефикасни. Кои и те како ќе го оптеретат семејниот буџет. А алатката ја купувате само еднаш и ќе ја користите повторно и повторно.

Со помош на оваа Алатка за чистење одовод и со помош механизмот со клешта успешно ќе го исчисти вашиот одвод и тоа инстантно. Леснo за употреба само вметнете, притиснете и повлечете. Не постои одвод во вашиот дом кој ште не ќе може да го исчистите со овааа и те како корисна алатка.

Алатката е достапна во 5 должини, така што блокадите во одводот за кои мислевте дека е тешко да се достигнат веќе е минато. Исто така алатката е флексибилна и тенка и може да се свитка и навре во сите одводи и ја собере нечистотијата без потреба од разложување.

Идеално за брзи и ефикасни резултати, по употребата само измијте и складирајте до следната употреба.

Карактеристики и погодности:
-Инстантно го чисти одводот
-Механизам со клешта
-Достапно во 5 димензии
-Нема потреба од мајстори или хемикалии
-Заштедува пари
-Изработена од челик
-Лесно за употреба, чистење и складирање

Алатката за одвод е достапна во пет различни должини, што ви овозможува да изберете го најсоодветниот модел за вашите потреби. Независно од должината, сите наши алатки се карактеризираат со висок квалитет и издржливост, што гарантира долготрајна и надежна употреба.

Димензии и цени:
60cm = 140 ден
90cm = 170 ден
1.6m = 220 ден
2m = 250 ден
3m = 300 ден

 

Додатни информации

Должина

60cm, 90cm, 160cm, 200cm, 300cm

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This