70

Стапчиња за Чистење Одвод

Original price was: 300 ден.Current price is: 90 ден.

Сет од 12 иновативни стапчиња за чистење и деодорирање на одвод.

На залиха

Опис

Повторно ви се затна одводот или се шири непријатна реа?
Се мислите дали да плаќате мајстор, да го викате комшијата?

Ви ги претставуваме иновативните стапчиња за чистење и деодорирање на одвод, за лесно решавање на проблемот.

Ако во вашиот одвод тешко протекува водата, многу лесно и брзо може да ви се запуши од разни трошки, остатоци од храна, и сапуницата кои се насобрале во цевката.

Стапчињата го решаваат проблемот со бавно испуштање на иновативни ензими кои полека го разложуваат целиот органски отпад во одводот, а воедно испуштаат и прекрасна арома, нема повеќе домот да ви смрди на канализација.

Ете погледнете што се случува на пример кога ќе поставиме мрсни нечистотии во сад со вода и кога ќе поставиме едно стапче.

Исклучително леснo за употреба само вметнете ставете едно стапче во одводот, и оставете го само да си ја заврши работата, а наместо непријатни мириси, од одводот ќе извира пријатна арома.

Во сетот има дури 12 стапчиња, а работата може да ја завршите со само едно стапче. Откога ќе го отпушите одводот може секој месец да ставате по едно стапче за да ви мириса на убаво.

Идеално за ефикасни и долготрајни резултати.

Карактеристики и погодности:
-Инстантно го чисти одводот
-Испушта пријатна арома
-Нема потреба од мајстори
-Заштедува пари
-Специјален дизајн со состојки од природни ензими
-Лесно за употреба
-Сетот има 12 стапчиња

Димензии:

 

Производот доаѓа пакувано како сет од 12 парчиња во прикладно блистер пакување во боја. Достапни во 4 бои/ароми, доколку имате преференца за боја/арома пишете во забелешка, во спротивно ќе ви биде пратено по случаен избор.

Цената е за едно пакување со 12 стапчиња.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This