40

Алатка за Чистење Шофершајбна

150 ден

Ергономска алатка за чистење на важето ветробранско стакло.

На залиха

Опис

Исклучителна практична алатка за чистење на вашето ветробранско стакло..

Нема повеќе нервози секое утро дека ќе задоцните додека чекате да се затопли шофершајбната и да се одмагли.

Благодарение на оваа алатка со ергономска рачка и микрофибер крпа со леснотија ќе го изчистите сите стаклени површини во вашиот автомобил.

Покрај во во автомобилот, може да се користи и на сите стаклени и други површини.

Димензии:

Производот е достапен во повеќе бои, доколку имате преференца пишете во забелешка во спротивно ќе ви биде пратена боја по случаен избор.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This