40

Алатка за Лепење Ќеси

180 ден

Алатка за лепење ќеси со прекрасен дизајн.

Нема на залиха

Опис

Смачено ви е од фрлање храна која ја изгубила свежината од воздухот?

Ви ја претставуваме оваа фантастична алатка со прекрасен дизајн и живописни бои со која ќе ги запечатите сите ќеси: смоки, грицки, шпагети, макарони, ориз, грав, зачини, итн…

Алатката е исклучително лесна за употреба, се што треба е да притиснете и да го поминете отвореното пакување. Кое ќе биде запечатено исто како кога било ново.

Запечатената храната ќе биде свежа, со поголема трајност, ќе има подобар вкус и ќе ви заштеди пари.

Алатката има и магнетна влошка на долната страна и може да ја поставите на вашиот фрижидер или бела техника.

Алатката работи на две обични АА батерии од 1.5в (кои не се вклучени во сетот).

Димензии:

Алатката е достапна во 2бои, доколку имате преференца за боја напишете во забелешка каква да ви пратиме. Во спротивно ќе ви биде пратена боја по случаен избор.

Цената е за 1 алатка.

Производот доаѓа во блистер трговско пакување:

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This