25

Алатки (сет4)

Original price was: 100 ден.Current price is: 75 ден.

Сет од 4 праткични алатки, 2 пинцети и 2 штрафцигери.

На залиха

Опис

Исклучително практичен сет со 4 алатки што ќе го користите повторно и повторно во годините што доаѓаат.

Сетот се состои од:
1 Права пинцета
1 Г Пинцета
1 Прав Штрафцигер
1 Крстач Штрафцигер

Идеално за ситни поправки и брзи фиксови задолжителен сет за секоја домаќинска куќа.

Материјал: Челик + Пластика

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This