15

Алатка за Прсти

85 ден

Мултинаменска иноксна алатка за прсти.

На залиха

Опис

Алатката за прсти е задолжителен реквизит за секоја кујна, идеално за обработка на храната и штитење на прстите.

Оваа исклучително практична алатка која е изработена од нерѓосувачки челик – инокс, откога еднаш ќе почнете да ја користите ќе се прашувате како порано сме можеле без истата.

Идеална е за лупење на овошјето или чистење на зеленчукот.

А одлична е и за заштита на прстите додека користите нож за сечење.

Прекрасен елегантен дизајн ја прави многу лесна за поставување и вадење од прстите.

Ќе и најдете безброј намени и ќе ја користите со задоволство повторно и повторно.

Цената е за 1 алатка.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This