15 %
Заштеда 25 ден

Градинарски Држач (сет50)

145 ден

Исклучително практичен сет од 50 ултра практични држачи за растенија.

На залиха

Опис

Прекрасен градинарски сет од 50 исклучително практични држачи за стеблата на вашите растенија и билки.

Еве идеално и комплетно решение за вашето градинарско хоби. Со кое ќе ги фиксирате стеблата на вашите растенија и ќе им овозможите лесен развој.

Изработени од пластика со инвентивен дизајн, на отварање и затварање, издржливо и трајно,

Ќе ги користите со леснотија и задоволство во годините што доаѓаат, повторно и повторно.

Димензии:

Цената е за еден сет со 50 парчиња.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This