10

Апаратче за Чистење Пори

315 ден

Ултра практично апаратче за чистење на пори.

На залиха

Опис

Исклучително практично апаратче за чистење на порите.

Апаратчето работи како мини правосмукалка, само го поставувате врз пората и го вклучувате, и полека ќе ја исмука сета нечистотија од вашите пори.

Ергономскиот едноставен дизајн го прави исклучително лесен за користење, а работи на обична 1.5V AA батерија (која не е вклучена во сетот).

Апаратчето работи на 2 обични АА бетерии (не е вклучено во сетот) истата лесно се поставува и променува со благо завртување.

Апаратчето е изработено од ABS пластика, тежи 60 грама и е долго 15 см со дијаметар од 26мм

Производот е достапен во повеќе бои, доколку имате преференца за боја при телефонската потврда на нарачката ќе се договориме каква да ви пратиме… Во спротивно ќе ви биде пратена боја по случаен избор.

 

Важна Забелешка!
За оптимални резултати се препорачува користење нова алкална батерија, после секоја употреба да се чисти и дезинфицира.

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This