10

Балони (Сет5)

45 ден

Се од 5 големи живописини балони изработени од природен латекс.

На залиха

Опис

Прекрасен сет од 5 големи Балони изработени од природен латекс со дезен.

Балоните се во различни бои кои се совршени за родеденските декорации или пак за игра на Вашите деца.

Обојте го малку вашиот живот со овие шарени балони.

Без разлика дали се наменети за вашите најмили како роденденска, новогодишна или забавна декорација, овие балони ќе ви внесат малку повеќе боја во секое годишно време.

Наменети се за луѓе од секое годиште, но само за оние кои се спремни за забава!

Балоните се достапни со различни бои, а достапни се 2 форми стандардна и во форма на срце, доколку имате преференца пишете во забелешка , во спротивно ќе ви биде испратено пакување по случаен избор.

Цената е за едно пакување со 5 балони.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This