20

Бастун

200 ден

Бастун – прикладно помагало за одење со рачка.

На залиха

Опис

Чувствувајте се стабилно со помош на оваа прекрасно помагало за одење со рачка – бастун.

Изработен од метална шипка со дрво декор и прикладна пластина рачка за држење, обложен со нелизгаво капаче на долниот дел ќе овозможи стабилност дури и на нерамни површини и да стоите сами.

Димензии:

 

Идеален подарок за сениорите.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This