60 %
Заштеда 165 ден

Безбедносен Паричник

(1 оценка од муштерија)

110 ден

Компактен безбедносен алуминиумски паричник достапен во повеќе бои.

На залиха

Опис

Компактен, ултра елегантен, паричник, изработен од алуминиумска легура и ПП пластика, со што ќе ги заштитие податоците на вашите картички од скенери.

Се отвара со копче, во внатрешниот дел има прекрасно организирани прегради во кој може да ги поставите вашите кредитни картички, кеш, и лични документи (возачка и лична карта)


Водоотпорен, компактен, ја врши работата беспрекорно ќе го користите со задоволство.

 

Димензии 11 x 7.5 x 2 см

Производот е достапен во повеќе бои, доколку имате преференца за боја при телефонската потврда на нарачката ќе се договориме каква да ви пратиме… Во спротивно ќе ви биде пратена боја по случаен избор.

 

 

1 коментар за Безбедносен Паричник

  1. Mimoza

    Pri prvata narachka, parichnikot beshe dosta oshteten i NAMA go zamenija, bez nikakov problem. I vtoriot dojde oshteten, malku no primetlivo, no bidejkji e za moja lichna upotreba, ne mi smeta. Vredi za cenata na popust (110 denari), ne vredi za originalnata cena (275 denari).

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This