55

Часовник – Термометар со Прожектор

Original price was: 1900 ден.Current price is: 855 ден.

Комбиниран дигитален мерач на температура, со часовник, тајмер, аларм, календар и прожектор.

На залиха

Опис

Ултра практичен и иновативен комбиниран мерач на температура и време со прожектор.

Со овој прекрасен уред секогаш ќе имате увид на температурата на воздухот. Погоден е за сите простории, и може да го користите насекаде.

Одличен е и за кујната благодарение на часовникот со тајмер, одличен е и за спалната бидејќи има и аларм кој може да ве буди наутро, перфектен е за детксата соба или едноставно кажано совршен е за секоја просторија.

Дисплејот свети во темно и се гаси на светло.

Може да го закачете или да ви стои на полица или било која површина.

Прожекторот, које е елегантно поставен од горната страна, може комплетно да се постави под агол како што најмногу ви одговара.

Азимутот на проекција може совршено да го подесите за вашата просторија бидејќи делот кој што врши прожекција може да ротира.

Копчето за СНУЗ на алармот е лесно достапно доколку сакате да поспиете уште малку.

Прожекторот има вградено високо квалитетен звучник и ќе бидете пријатно изненадени од квалитетот на аудио репродукцијата.

Производот може да работи на 3 ААА батерии или да го приклучите на адаптер (не се вклучени во паковањето). Доколку сакате континурирана прожекција се прпорачува напојување со адаптер DC5V кој може да го приклучите од задната страна.

Димензии:

Производот е достапен во 2 бои, бела и црна, доколку имате преференца за боја пишете во забелешка. Во спротивно ќе ви биде пратена боја по случаен избор.

Производот доаѓа во картонско трговско пакување – идеално за подарок.

Напомена: Да се користат исклучително квалитетни алкални батерии за непречено користење.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This