50

Прожектор – Musical Starry Sky

Original price was: 1950 ден.Current price is: 975 ден.

Фантастичен музички прожектор со вграден, часовник, календар, аларм и термометар кој прожектира живописно ѕвездено небо.

На залиха

Опис

Фантастичен музички прожектор со вграден, часовник, календар, аларм и термометар кој го прожектира целиот универзум во вашата соба, во прекрасни бои.

Прожектира ѕвездено небо во сите бои, кои со командната табла може да се подесат.

Со овој прекрасен уред секогаш ќе имате увид на температурата на воздухот. Погоден е за сите простории, и може да го користите насекаде.

Одличен е и за кујната благодарение на часовникот со тајмер, одличен е и за спалната бидејќи има и аларм кој може да ве буди наутро, перфектен е за детксата соба или едноставно кажано совршен е за секоја просторија.

Одлично е и за децата кои со леснотија ќе заспиваат гледајќи ги ѕвездите полни со имагинација.

 

Прожекторот има вграден одличен аудио систем ќе бидете пријатно изненадени од квалитетот на звукот. Уредот се напојува од  3 ААА батерии (кој не се вклучени).

Ова е производ кој плени со својата убавина и функционалност и ќе го користите со големо задоволство, повторно и повторно.

Димензии:

Производот доаѓа во прикладно трговско пакување – идеално за подарок.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This