20

Четка за Чистење Венецијан

Original price was: 300 ден.Current price is: 240 ден.

Иновативна четка за чистење венецијан ролетни.

На залиха

Опис

Четка за чистење ролетни (венецијан)

– Одлична е за секаков вид ролетни посебно за венецијан
– Секое ребро од ролетната ставете го помеѓу секој валјак
– Брзо ги чисти и минијатурните ребра од ролетните
– Се пере, не р’ѓосува и може да се расклопи

Едноставно фатете ја за рачката и поминете со меките четки по ребрата и лесно и брзо ќе ги исчистите вашите ролетни. Кога ќе се извалка едната страна од валјакот може да ја обрнете од чистата страна. Кога валјакот ќе се извалка целосно, извадете го и исперете го со малку сапун и топла вода.


Оваа четка има 7 валјаци со специјални микрофибер крпи, кои ја задржуваат прашината, не остават влакна и не прават гребнатини
Идеална и ефикасна за чистење на секаков вид ролетни или слични предмети.

Димензии:

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This