25

Магично Желе за Чистење

75 ден

Револуционерно желе за чистење.

На залиха

Опис

Откријте го неверојатното магично желе за чостење, револуционерен пронајдок во областа на чистењето. Благодарение на специјалната формула и вискозност, со магичното желе ќе ги остраните сета наталожена прашина, сите ситни честички и микроорганизми и од најтешко пристапните места.

Без употреба на средства за чистење. Брзо и едноставно. Можете да ги отстраните скоро сите наталожени отпечатоци на било која површина, за еден миг.

Со приспособливоста која ќе допре и до најситните отвори, со магичното желе може да чистите се: тастатурата на компјутерот, лаптопот и телефонот, решетките за вентилација и аудио системот во автомобилот, очилата, часовникот, далечинските управувачи, камерата, обувките…

Инаку тимот на НАМА го испроба желето на тастатурите и во автомобилите, и од прва рака може да ви потврдиме дека во најмала рака ќе бидете презадоволни од производот.

Желето е достапно во повеќе бои, ќе ви биде испратено со боја по случаен избор.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This