40
40

Држач – Закачалка за Хартија

Original price was: 150 ден.Current price is: 90 ден.

Иновативен организатор – самолеплива закачалка, држач за тоалетна ролна или превиткана хартија. Достапно во две големини и две бои.

Опис

Иновативен прилагодлив самолеплив организатор закачалка во која може да поставите ролна или превиткана хартија, а може и да го користите како држач за крпи.

Прекрасен едноставен елегантен дизајн кој ќе се вклопи во било која просторија во вашиот дом. Достапен е во две големини и две бои (бела и сива).

Одлично е за во купатилото и во него може да поставите ролна тоалетна хартија, и секогаш да ви биде при рака, а на големиот може да закачите ролна со хартија за бришење или крпи.

Совршено е и за во Кујната бидејќи големото може да собере и пошироки ролни со хартија и во секој момент ќе ви биде при дофат. Сите знаеме колку често ни треба хартија за бришење кога работиме со храна.

Не постои просторија во која не може да се користи овој прекрасен производ, одличен е за во канцеларија, спалната дневната..

И можеби најважната работа сталажата исклучително лесно се монтира.

Доаѓа со силиконски самолеплив панел, кој само го залепувате на ѕидот и нема потреба од бушење и дупчење.

Лепилото е исклучително силно и ќе држи без проблем товар до 3 кг, а и водоотпорно е. Но се препорачува пред да го залепите убаво да ја избришете површината и да биде сува.

Идеален производ за држње и за организација на хартијата со кој конечно се ќе ви биде подредено и со лесен пристап. Ќе заштедите и од времето и од просторот.

Се што треба да направите е да најдете соодветно место тепоставите онаму каде што ви одговара најмногу.

Димензии:

Производот е достапен во 2 бои и две големини. Големина може да изберете погоре, а доколку имате преференца за боја, пишете во забелешка каква да ви пратиме (во зависност од достапноста), во спротивно ќе ви биде пратена по случаен избор.

Цената е за еден примерок.

Додатни информации

Величина

Мала, Голема

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This