20

Држач за Носење Ќеси

120 ден

Иновативна ергономска рачка-држач за ќеси, со која ќе го олесните враќањето од пазар на рацете со полни ќеси и торби.

На залиха

Опис

Колку често ви се случува враќајќи се од пазар натоварени со полни ќеси да имате чувство дека ќе ви се пресечат рацете од тежината и острите рачки на ќесите?

Во ја претставуваме оваа иновативна ерногомска рачка – дршка за носење ќеси која ќе ја користите повторно и повторно.

Благодарение на иновативниот ергономски дизајн, дебелината и изработката од високо квалитетна АБС пластика, ќесите ќе ги носите со леснотија без да ве болат рацете.

Со едноставно притискање на копчето кое ја отвара рачката како приврзок, ги вметнувате ќесите, со испуштањето на копчето рачката се затвара и ќесите се спремни за транспорт.

Понекогаш се појавува некој производ кој значително ќе ви го ослесни секојдневието, посебно одењето на пазар, ова е еден од тие производи, ќе се прашувате како претходно сте ги носеле ќесите без рачката…

Рачката е компактна и практична може да ја носите во вашата чанта секогаш да ви биде при рака, а може да ја носите и во вашите џебови.

Рачката доаѓа во прикладно трговско пакување, идеално за подарок.

Рачката за носење ќеси е достапна во повеќе бои, пишете во забелешка каква боја да ви пратиме, во спротивно ќе ви биде пратена боја по случаен избор.

Додатни информации

Дезен

Црвено со Букви, Розево со Точки, Сиво со Цветови, Розево со Линии

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This