Закачалка (Подарок)

ден

Овој производ е може да го добиете бесплатно со секоја нарачка чиј вкупен износ е над 1200 ден.

Подароците не подлежат под гаранција ниту пак може да се заменат со друг производ.

Шифра: FB-48-П Категорија:

Опис

Високо квалитетна самолеплива проѕирна закачалка која ќе се вклопи на секој ѕид.

На закачалките може да закачете буквално се, од облека до различни предмети и аксесоари до клучеви и ножици.

Може да ги користите во кујната, купатилото, детската, спалната, или едноставно кажано било каде во домот.

Со леснотија ќе ги залепите скоро на сите површини.

Исклучително лесни за монтажа,

Прово го пребришувате и само ги залепувате на местото што сакате и ги користите по потреба.

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This