25 %
Заштеда 130 ден

Експандер – Chest Pull

390 ден

Квалитетна фитнес справа – Expander за зајакнување на мускулите на цело тело.

Уште само 4 на залиха

Опис

Во здраво тело здрав дух! Вежбајте квалитетно по оутлет цена.

Фитнес Справата – expander chest pul,  или по нашки Пружини за Растегнување може да ја користите при секакви вежби, ги стегнува стомачните мускули мускулите на екстремитетите, или едноставно кажано ја зајакнува мускулатурата на целото тело.

Оваа справа е идеална за оформување и зајакнување на мускулите на целото ваше тело (стомак, нозе, раце, половини, колкови..) и тоа во исто време.

Многу е ефикасна и лесна за вежбање, има ергономски рачки во комбинација со пружини од нерѓосувачки челик – инокс. така што ќе ви биде удобно додека вежбате. Има голема издржливост на истегниување, безбедна е, трајна и не може да се скине.

Отпорот може да го наштимате по желба бидејќи пружините многу лесно се вадат и стават на рачките.

Унисекс е, може да ја користат и мажи и жени.

Справата е лесна и може да ја носете со вас каде и да одите и да ја користите каде и да сте и во било кое време.
Со оваа справа во исто време ги вежбате рацете, рамењата, градите, грбот, нозете оформувајќи го целото ваше тело.
Идеална е за КросФит, Јога и Фитнес

Со само 10 минутно вежбање дневно, ќе го подобрите мускулниот тонус, ќе ги согорите мастите, ќе го подобрите метаболизмот и циркулацијата…

Идеална е за пилатес и јога вежби кои во комбинација со справата ќе ја зголемат вашата самодоверба, концентрација и општа психофизичка кондиција.

Може да вежбате и кога лежите и кога стоите и кога седите…

Благодарение на ултра практичниот дизајн истата не завзема многу малку простор и може буквално да ја носите со себе каде и да одите.

Димензии:

Производот доаѓа во прикладно трговско пакување во боја, идеално за подарок.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This